Archief partijfragmenten

16 december 2017
Jason Zondag - Kees van den Nieuwendijk (RSR Ivoren Toren 1 - ZSC 1)

8 december 2017
Shakir Salih - Philip Westerduin (Coppa)

17 november 2017
Qian Huang - Henk Doornhein (RSR Ivoren Toren V2 - Moerkapelle V1)

20 oktober 2017
Paul Dekker - Evert Mulder
Léon Cornelissen - Wijnand Dobbinga

16 september 2017
Lucas Gortemaker - Bart van Putten (RSR Ivoren Toren 1 - Messemaker 1847 2)

30 juni 2017
Jason Zondag - Michael Fung (Challengers)

16 maart 2017
Paul Dekker - Bauke Hoogland (Onésimus V1 - RSR Ivoren Toren V2)

24 februari 2017
Rob van der Plas - Frans Vreugdenhil (RSR 2 - SO Rotterdam 2)

30 januari 2017
Magnus Carlsen - Cees IJzermans (simultaan)

20 januari 2017
Leo de Jager - Sebastiaan Janse

23 december 2016
Evert Mulder - Jason Zondag (Challengers)

18 november 2016
Michael Fung - Anton de Maertelaere (RSR V1 - Dordrecht V1)

14 oktober 2016
Angelo Ayala - Gerard vd Velde (RSR 5 - SOF/DZP 2)

17 september 2016
Bart Gijswijt - Joost van Rosmalen (RSR - HWP Haarlem)

16 september 2016
Michael Fung - Leo de Jager

10 juni 2016
Circe Janse - Emilian de Kievit

29 april 2016
Rob van der Plas - Harmen van de Werken (Coppa)

15 april 2016
Jason Zondag - Alek Dabrowski (Coppa)

11 maart 2016
Jason Zondag - Lucas Gortemaker

9 januari 2016
Wil Sparreboom - Mathieu Middelkoop (RSR 2 - Charlois Europoort 2)

29 december 2015
Wessel van der Berg - Lola den Dunnen (Schaakfestival Groningen, Open B, 8e ronde)

20 november 2015
Nathanaël Spaan - Lola den Dunnen

13 november 2015
Jason Zondag - Joost van Rosmalen

6 november 2015
Lola den Dunnen - Arend Bongers

30 oktober 2015
Justin Jacobse - Leo de Jager (RSR 3 - De IJssel 1)

29 mei 2015
Jos van der Kaap - Oscar van Veen (Coppa-finale)

23 januari 2015
Sebastiaan Janse - Emilian de Kievit

4 november 2014
Herman Keetbaas - Piet Pluymert (RSB-beker: Dordrecht - RSR)

10 oktober 2014
Marcel Rosenberg - Rob van der Lee

26 september 2014
Eduard Dumee - Marcel Rosenberg

14 februari 2014
Paul Batenburg - Joost van Rosmalen

8 februari 2014
Paul Batenburg - Marius van Hal (RSR 2 - Doetinchem)

17 januari 2014
Michael Fung - Wil Sparreboom

6 december 2013
Léon Cornelissen - Angelo Ayala

8 november 2013
Paul Tromp - Arrian Rutten (Coppa)

4 oktober 2013
Michael Fung - Alek Dabrowski

13 september 2013
Harmen van de Werken - Kees van der Knijff
Joop Klijn - Mark Beijen

28 juni 2013
Herbert van Buitenen - Dolf Meijer (Coppa-finale 2013)

24 mei 2013
Oscar van Veen - Dolf Meijer

17 mei 2013
Michael Fung - Nathanaël Spaan

26 april 2013
Herman Keetbaas - Hans van der Linden (RSB-beker)

15 maart 2013
Herman Keetbaas - Jan Peter Bogers (RSB-beker)

1 maart 2013
Kees van der Knijff - Paul Batenburg

15 februari 2013
Tjerk Tinga - Lola den Dunnen (CE 5 - RSR 4)

10 februari 2013
Philip Westerduin - Hans Groffen (Noteboom 2013)

9 november 2012
Philip Westerduin - Herman Keetbaas

3 november 2012
Herbert van Buitenen - Dimitri van Leent (RSR - Amersfoort)

5 oktober 2012
Marco Starmans - Carel Vredenborg (RSB-beker CE - RSR)

28 september 2012
Herman Keetbaas - Peter Torczynski

14 september 2012
Bob Hoos - Paul Tromp

15 juni 2012
Nathanaël Spaan - Joost van Rosmalen

13 april 2012
Wijnand Dobbinga - Rob van der Lee
Mischa van Vlaardingen - Leo van Dongen

13 januari 2012
Maarten van Doorn - Herman Keetbaas
Oscar van Veen - Erik Both (KNSB-beker RSR - Spijkenisse)

7 januari 2012
Naomi Snikkers - Harmen van de Werken (Sliedrecht - RSR 2)

9 december 2011
Robin Reijnaert - Hans Doornheim (RSR 5 - Overschie 2)
Shakir Salih - Léon Cornelissen

17 september 2011
Bas van de Plassche - Oscar van Veen (RSR - Eindhoven)

9 september 2011
Bob Hoos - Ed van Doorn

14 augustus 2011 (Wenen)
IM Christophe Renner - Richard Ammerlaan
Joost van Rosmalen - IM Harald Schneider-Zinner

24 juni 2011
Oscar van Veen - Leo Kranenburg (Coppa-finale 2011)

17 juni 2011
Oscar van Veen - Jos van der Kaap

Stijn Gieben NK Jeugd C 2011
8-5 wit tegen Mahsa Bitalzadeh
7-5 wit tegen Rik Roelofs
6-5 zwart tegen Tycho Dijkhuis
5-5 wit tegen Dave Looijer
4-5 zwart tegen Ankit Majhi
3-5 wit tegen Thomas Mollema
2-5 zwart tegen Lars Vereggen
1-5 zwart tegen Selwin Keuning
30-4 wit tegen Maarten van Harten

29 april 2011
Oscar van Veen - Joost van Ruitenburg

25 maart 2011
Wil Sparreboom - Paul Tromp

25 februari 2011
Wil Sparreboom - Harmen van de Werken

11 februari 2011
Martin Jaspers Focks - Roland van Keeken (RSR 5 - Zwijndrecht 1)

7 januari 2011
Ricardo Klepke - Oscar van Veen (KNSB-beker)

3 januari 2011
Arnold Rijken - Herman Beerling (Erasmus 3 - RSR 5)

26 november 2010
Stijn Gieben - Dolf Meijer
John Spierings - Arend Bongers

19 november 2010
Hans Kluck - Robert Dortmond (RSR 5 - Barendrecht 1)

12 november 2010
Oscar van Veen - Fabian van Buuren (KNSB-beker)

5 november 2010
Arend Bongers - Leo van Dongen

25 oktober 2010
Jake Smit - Martin Jaspers Focks ('t Springende Peert 1 - RSR 5)

22 oktober 2010
Robin Reijnaert - Floris Zoutman (Coppa)

18 juni 2010
Herbert van Buitenen - Oscar van Veen (Coppa-finale 2010)

7 mei 2010
Oscar van Veen - Richard Ammerlaan

23 april 2010
Mischa van Vlaardingen - Paul Dekker

16 april 2010
Joost van Ruitenburg - Wim Koster
Floris Zoutman - Ed van Doorn

2 april 2010
Mark Beijen - Arno Beljaars

26 maart 2010
Harmen van de Werken - Jan-Pieter Vos

5 maart 2010
Wijnand Dobbinga - Hans Hollander

19 februari 2010
Wil Sparreboom - Roel Warnik (RSR 3 - Shah Mata 1)

10 februari 2010
Angelo Ayala - Marcel Bavelaar (RSB viertallen: De Penning - RSR)

29 januari 2010
Floris Zoutman - Joost van Rosmalen (Coppa)

15 januari 2010
Leo Kranenburg - Oscar van Veen

8 januari 2010
John Spierings - Rob van der Lee

18 december 2009
Cor van Dongen - Arno Beljaars

4 december 2009
Rob van der Plas - Oscar van Veen

20 november 2009
Theo Zoetemeijer - Mark Beijen (Rokado 1 - RSR 4)

6 november 2009
Arend Bongers - Leo de Jong (RSR 5 - Shah Mata 2)

31 oktober 2009
Paul Tromp - Sander Boogaard (RSR 2 - BoZ 1)

30 oktober 2009
Wijnand Dobbinga - Ed van Doorn

23 oktober 2009
Wil Sparreboom - Rob van der Plas

9 oktober 2009
Arrian Rutten - Wijnand Dobbinga
Stefan Ammerlaan - Oscar van Veen
Terence Siegers - David Berendsen (RSR 5 - Krimpen 3, bord 6)

2 oktober 2009
Leo Kranenburg - Wim Koster

19 september 2009
Beslissingspartijen clubkampioenschap 1988/1989 gespeeld op het 90-jarig jubileum
Erik Brandenburg - Rob van der Plas (rapid)
Rob van der Plas - Erik Brandenburg (rapid)

18 september 2009
Rob van der Plas - Leo Kranenburg

11 september 2009
Rick van der Eijk - Jeroen Landman
Alek Dabrowski - Harmen van de Werken

22 mei 2009
Alek Dabrowski - Pim Uytdewilligen

15 mei 2009
Paul Batenburg - Oscar van Veen (clubkamp. snelschaak)

8 mei 2009
Leon Cornelissen - Mischa van Vlaardingen
Rick van der Eijk - Jurriaan Goedhart

1 mei 2009
Ed van Doorn - Adriaan van Es

18 april 2009
Jos Sutmuller - Richard Ammerlaan (Eindhoven - RSR bord 8)

17 april 2009
Ed van Doorn - Peter Alexander van der Poel

27 maart 2009
Dolf Meijer - Oscar van Veen
Martin Jaspers Focks - Arie Speksnijder (Pap/Albl 2 - RSR 5 bord 7)

20 maart 2009
Edwin Tol - Leo van Dongen

6 maart 2009
Oscar van Veen - Paul Batenburg
Fred van Gent - Robin Reynaert (RSR 5 - Unilever 1 bord 7)

20 februari 2009
Leo van Dongen - Maarten van Doorn

13 februari 2009
Herman Keetbaas - Vincent Braaf

7 februari 2009
Thibaut Maenhout - Richard Ammerlaan (RSR - HWP SvG bord 1)
Joseph Molenaar - Harmen van de Werken (RSR 2 - NSI De Eenhoorn 2 bord 1)

6 februari 2009
Wil Sparreboom - Mischa van Vlaardingen (Coppa)

23 januari 2009
Pim Uytdewilligen - Rob van der Plas

16 januari 2009
Mark Beijen - Ed van Doorn

9 januari 2009
Alek Dabrowski - Frank Stoute (RSR 3 - Zwijndrecht 1)

19 december 2008
Richard Ammerlaan - Tim Benning

12 december 2008
Vincent Braaf - Marco van der Linden (RSR 3 - Rokado 1)

21 november 2008
Jaap Rusch - Aernout Markus (RSB-beker)

7 november 2008
Oscar van Veen - Stefan Ammerlaan

24 oktober 2008
Leo van Dongen - Rob van der Lee

17 oktober 2008
Leo van Dongen - Wil Sparreboom

10 oktober 2008
Milton Karta - Dolf Meijer

3 oktober 2008
Milton Karta - Arno Beljaars

26 september 2008
Dolf Meijer - Stefan Ammerlaan

27 juni 2008
Rob van der Lee - Bart Houtman

20 juni 2008
Joost van Ruitenburg - Oscar van Veen

6 juni 2008
Paul Tromp - Sjoerd Hubregtse

30 mei 2008
Rob van der Plas - Peter Torczynski

23 mei 2008
Ed van Doorn - Maarten van Doorn
Arrian Rutten - Leo van Dongen

16 mei 2008
Michael Fung - Rob Linssen

9 mei 2008
Wil Sparreboom - Herman Keetbaas

19 april 2008
Alek Dabrowski - Bram van den Berg (Stukkenjagers - RSR)
Victor Berg - Sjouke Dijkstra (Purmerend 2 - RSR 2)

11 april 2008
Jurriaan Goedhart - Arrian Rutten

4 april 2008
Oscar van Veen - Richard Ammerlaan

28 maart 2008
Rob vd Lee - Aernout Markus
Hans Veraart - Leo van Dongen

14 maart 2008
Michael Fung - Vincent Braaf

7 maart 2008
Michael Fung - Pieter Perdijk (Moerkapelle 3 - RSR 5)

29 februari 2008
Paul Batenburg - Paul Dekker (Coppa)

15 februari 2008
Rob van der Plas - Paul Batenburg

8 februari 2008
Arno Beljaars - Stefan Ammerlaan

25 januari 2008
Richard Ammerlaan - Erik Both (KNSB-beker)

11 januari 2008
Michael Fung - Pieter Modderkolk (P/A 2 - RSR 5)

5 januari 2008
Michael Fung - Ivo Kok (OGD-toernooi Delft)

4 januari 2008
Joost Broersen - Milton Karta

21 december 2007
Winood Rampersad - Rob van der Plas

14 december 2007
Herman Keetbaas - Jan Evengroen (RSB-beker)

7 december 2007
Joost Broersen - Wouter Scheffer

23 november 2007
Michael Fung - Filip Borst (CE 4 - RSR 5)

2 november 2007
Wim Koster - Oscar van Veen
Paul Dekker - Peter Torczynski (Coppa)

26 oktober 2007
Paul Batenburg - Arnold Rijken (Coppa)

12 oktober 2007
Henk Schouten - Dolf Meijer

28 september 2007
Paul Batenburg - Henk Schouten

14 september 2007
Herman Keetbaas - Joost van Rosmalen

1 september 2007
Roger Meng - Paul Tromp (15e SIOM Open Schaakkampioenschap, Gouda)

2 juli 2007
Sjoerd Hubregtse - Andrzej Pietrow (Watertorentoernooi 2007)

29 juni 2007
Joost van Ruitenburg - Wim Koster (finale Coppa)

8 juni 2007
Wim Koster - Herbert van Buitenen
Kachun Lui - Henk Schouten

1 juni 2007
Sjoerd Hubregtse - Alek Dabrowski

18 mei 2007
Wil Sparreboom - Peter Torczynski

11 mei 2007
Nathanaël Spaan - Joost van Rosmalen (Coppa kwartfinale)

4 mei 2007
Joost van Rosmalen - Joost van Ruitenburg

21 april 2007
Bert Henderikse - Kachun Lui (KNSB-comp.)

13 april 2007
Ed van Doorn - Winood Rampersad

6 april 2007
Maarten van Doorn - Arrian Rutten

30 maart 2007
Joost Broersen - Peter Schot (RSB-comp.)

24 maart 2007
Boris Friesen - Joost van Ruitenburg (KNSB-comp.)
Arno Beljaars - Jan Vosselman (KNSB-comp.)

16 maart 2007
Herbert van Buitenen - Philip Westerduin

9 maart 2007
Joost van Ruitenburg - Rob Linssen (Coppa)

3 maart 2007
Tom Piceu - Herbert van Buitenen (KNSB-comp.)

23 februari 2007
Aernout Markus - Arno Beljaars

16 februari 2007
Joost van Ruitenburg - Rob van der Plas

9 februari 2007
Alek Dabrowski - Wouter Scheffer

3 februari 2007
Joost van Ruitenburg - Mark Smits (KNSB-comp.)

26 januari 2007
Edwin Tol - Rick vd Pluijm (RSB-beker)

19 januari 2007
Wim Koster - Rob van der Plas

12 januari 2007
Wouter Scheffer - Martin Jaspers Focks

5 januari 2007
Philippe Blankert - Herman Keetbaas
Bart Houtman - Philip Westerduin