Datum Activiteit Specificatie Bijzonderheden
vr 30-8-2019 ALV    
vr 6-9-2019 Najaarscompetitie 1e ronde  
za 7-9-2019 EEUWFEEST Eiland Brienenoord
vr 13-9-2019 Najaarscompetitie 2e ronde  
vr 20-9-2019 Najaarscompetitie 3e ronde  
COPPA 1e ronde 6 partijen
vr 27-9-2019 Najaarscompetitie 4e ronde + extern thuis RSB-H: RSR Ivoren Toren 1 - Charlois Europoort 1
za 28-9-2019 KNSB extern uit KNSB-3E: Overschie 1 - RSR Ivoren Toren 1
ma 30-9-2019 RSB extern uit RSB-3B: Fianchetto/HZPS 3 - RSR Ivoren Toren 3
vr 4-10-2019 Najaarscompetitie 5e ronde  
do 10-10-2019 RSB extern uit RSB-2C: Fianchetto/HZPS 2 - RSR Ivoren Toren 2
vr 11-10-2019 Najaarscompetitie 6e ronde  
vr 18-10-2019 Najaarscompetitie 7e ronde + extern thuis RSB-H: RSR Ivoren Toren 1 - Dordrecht 1
vr 25-10-2019 Najaarscompetitie 8e ronde Herfstvakantie
di 29-10-2019 RSB extern uit RSB-3B: De Willige Dame 2 - RSR Ivoren Toren 3
vr 1-11-2019 Najaarscompetitie 9e ronde  
za 2-11-2019 KNSB extern thuis KNSB-3E: RSR Ivoren Toren 1 - Philidor Leiden 2
KNSB-6G: RSR Ivoren Toren 2 - WLC 3
KNSB-6E: RSR Ivoren Toren 3 - Philidor Leiden 3
vr 8-11-2019 Najaarscompetitie 10e ronde + extern thuis RSB-2C: RSR Ivoren Toren 2 - Onésimus 1
COPPA 2e ronde 16 partijen
vr 15-11-2019 Najaarscompetitie 11e ronde + extern thuis
+ extern uit
RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V3 - M'maker 1847 V1
RSB4T-2C: Moerkapelle V1 - RSR Ivoren Toren V2
ma 18-11-2019 RSB extern uit RSB-H: De IJssel 1 - RSR Ivoren Toren 1
vr 22-11-2019 Najaarscompetitie 12e ronde + extern thuis RSB-3B: RSR Ivoren Toren 3 - Krimpen a/d IJssel 3
za 23-11-2019 KNSB extern thuis KNSB-3E: RSR Ivoren Toren 1 - DSC Delft 2
KNSB-6G: RSR Ivoren Toren 2 - Veldhoven 2
KNSB-6E: RSR Ivoren Toren 3 - HWP Sas van Gent 4
ma 25-11-2019 RSB extern uit RSB4T-1B: De IJssel V1 - RSR Ivoren Toren V1
do 28-11-2019 RSB extern uit RSB-2C: Hoeksche Waard 2 - RSR Ivoren Toren 2
vr 29-11-2019 Najaarscompetitie 13e ronde  
COPPA 3e ronde 8 partijen
vr 6-12-2019 Najaarscompetitie 14e ronde + extern thuis RSR Ivoren Toren V2 - RSR Ivoren Toren V3
vr 13-12-2019 Najaarscompetitie 15e ronde + extern thuis RSB-H: RSR Ivoren Toren 1 - Krimpen a/d IJssel 1
za 14-12-2019 KNSB extern uit KNSB-3E: Erasmus 1 - RSR Ivoren Toren 1
KNSB-6G: Garde 2 - RSR Ivoren Toren 2
KNSB-6E: De Baronie 3 - RSR Ivoren Toren 3
vr 20-12-2019 Najaarscompetitie 16e ronde (SLOT)  
vr 27-12-2019 Gesloten Kerstvakantie  
vr 3-1-2020 Gesloten Kerstvakantie  
di 7-1-2020 RSB extern uit RSB-3B: Dordrecht 5 - RSR Ivoren Toren 3
vr 10-1-2020 CL & SWISS 1e ronde  
vr 17-1-2020 CL & SWISS 2e ronde TATA-steel Chess
vr 24-1-2020 CL & SWISS 3e ronde TATA-steel Chess
ma 27-1-2020 RSB extern uit RSB-2C: Krimpen a/d IJssel 2 - RSR Ivoren Toren 2
vr 31-1-2020 CL & SWISS 4e ronde  
COPPA 4e ronde (kwartfinale) 4 partijen
za 1-2-2020 KNSB extern thuis KNSB-3E: RSR Ivoren Toren 1 - LSG 3
KNSB-6G: RSR Ivoren Toren 2 - De Combinatie 2
KNSB-6E: RSR Ivoren Toren 3 - De Pion 4
ma 3-2-2020 RSB extern uit RSB-H: Messemaker 1847 1 - RSR Ivoren Toren 1
RSB4T-2C: M'maker 1847 V1 - RSR Ivoren Toren V2
vr 7-2-2020 CL & SWISS 5e ronde + extern thuis RSB4T-1B: RSR Ivoren Toren V1 - 3-Torens V1
RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V3 - PASCAL V2
vr 14-2-2020 CL & SWISS 6e ronde + extern thuis RSB-3B: RSR Ivoren Toren 3 - PASCAL 2
vr 21-2-2020 CL & SWISS 7e ronde + extern thuis
+ extern uit
RSB-2C: RSR Ivoren Toren 2 - Ashtapada 1
RSB4T-1B: RSR Ivoren Toren V1 - Krimpen V1
RSB4T-2C: Overschie V3 - RSR Ivoren Toren V2
RSB4T-2C: Spijkenisse V3 - RSR Ivoren Toren V3
vr 28-2-2020 CL & SWISS 8e ronde Voorjaarsvakantie
vr 6-3-2020 CL & SWISS 9e ronde + extern thuis RSB-H: RSR Ivoren Toren 1 - Fianchetto/HZPS 1
za 7-3-2020 KNSB extern uit KNSB-3E: DD 2 - RSR Ivoren Toren 1
KNSB-6G: De Vughtse Toren 2 - RSR Ivoren Toren 2
KNSB-6E: De Raadsheer 3 - RSR Ivoren Toren 3
di 10-3-2020 RSB extern uit RSB-3B: HI Ambacht 2 - RSR Ivoren Toren 3
vr 13-3-2020 CL & SWISS 10e ronde + extern thuis RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V2 - PASCAL V2
RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V3 - Barendr/IJ'monde V1
ma 16-3-2020 RSB extern uit RSB-2C: De IJssel 2 - RSR Ivoren Toren 2
vr 20-3-2020 CL & SWISS 11e ronde + extern thuis RSB4T-1B: RSR Ivoren Toren V1 - De IJssel V1
vr 27-3-2020 CL & SWISS 12e ronde + extern uit RSB-H: Spijkenisse 1 - RSR Ivoren Toren 1
za 28-3-2020 KNSB extern thuis KNSB-3E: RSR Ivoren Toren 1 - Schaakhuis 1
KNSB-6G: RSR Ivoren Toren 2 - De Kentering 2
KNSB-6E: RSR Ivoren Toren 3 - RSG 1
vr 3-4-2020 CL & SWISS 13e ronde + extern thuis RSB-3B: RSR Ivoren Toren 3 - Spijkenisse 3
COPPA 5e ronde (halve finale) 2 partijen
vr 10-4-2020 CL & SWISS 14e ronde Goede Vrijdag
vr 17-4-2020 CL 1e reserveronde  
SWISS 15e ronde + extern thuis
+ extern uit
RSB-2C: RSR Ivoren Toren 2 - Barendr/IJ'monde 2
RSB4T-2C: Spijkenisse V3 - RSR Ivoren Toren V3
RSB4T-2C: Moerkapelle V1 - RSR Ivoren Toren V3
za 18-4-2020 KNSB extern uit KNSB-3E: Promotie 1 - RSR Ivoren Toren 1
KNSB-6G: Nuenen 1 - RSR Ivoren Toren 2
KNSB-6E: De Drie Torens 3 - RSR Ivoren Toren 3
vr 24-4-2020 CL 2e reserveronde  
SWISS 16e ronde (SLOT)  
vr 1-5-2020 CL 3e reserveronde  
Doorgeefschaak clubkampioenschap  
vr 8-5-2020 CL 4e reserveronde  
Zomerschaak 1e, 2e en 3e ronde  
ma 11-5-2020 RSB extern uit RSB-1B: Krimpen a/d IJssel V2 - RSR Ivoren Toren V1
vr 15-5-2020 CL LAATSTE reserveronde Kampioen is nu bekend!
Zomerschaak 4e, 5e en 6e ronde  
za 16-5-2020 KNSB extern thuis KNSB-3E: RSR Ivoren Toren 1 - Botwinnik 1
di 19-5-2020 RSB extern uit RSB4T-1B: 3-Torens V1 - RSR Ivoren Toren V1
vr 22-5-2020 Zomerschaak 7e, 8e en 9e ronde  
vr 29-5-2020 Zomerschaak 10e, 11e en 12e ronde
+ extern thuis
RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V2 - Barendr/IJ'monde V1
RSB4T-2C: RSR Ivoren Toren V3 - Overschie V3
vr 5-6-2020 Snelschaak clubkampioenschap  
vr 12-6-2020 Zomerschaak 13e, 14e en 15e ronde  
vr 19-6-2020 Zomerschaak 16e, 17e en 18e ronde  
vr 26-6-2020 COPPA FINALE