Denksportcentrum voorlopig nog gesloten

door Wouter Scheffer, 20 mei 2020


Naar aanleiding van de persconferentie van het kabinet van gisteren (19 mei 2020) heeft de Koninklijke Nederlandse Schaakbond aan de verenigingen laten weten dat binnen sporten tot 1 september 2020 niet toegestaan is. Dat heeft tot gevolg dat De Lombard tot 1 september gesloten zal zijn en dat we in elk geval tot dat moment daar niet bij elkaar kunnen komen om ons geliefde spel te spelen. Dat is natuurlijk ongelooflijk jammer, maar onze vereniging zal zich aan de regels houden, zoals ook de bridgeverenigingen doen overigens. In de tussentijd speelt een flink aantal leden op chess.com in de wekelijkse Corona Cup die op vrijdagavond om 20.30 uur plaatsvindt. Iedereen kan op elk gewenst moment aanschuiven. Robert Aarts houdt de vorderingen wekelijks bij en Thijs van Dam voert trots het klassement aan. Ik hoop dat iedereen gezond is en blijft.

Dan. Een van onze leden was zo alert om onderstaand schilderij (digitaal) naar mij op te sturen. Ik geef het hier graag weer, omdat kunst ons in deze trieste tijden op de been houdt. Het lijkt mij een niet erg vleiend beeld van de schaker te geven, maar daarom maakt het mij vrolijk.


William Roberts - The Chessplayers