* Om de kleur wordt geloot!!
* Bij remise snelschaak (5 min p.p.p.p.) met verwisselde kleuren
* Weer remise, dan Armageddon
(loten om kleur, wit 6 min, zwart 5 min, wit moet winnen)
Ronde 1
Nr Wit Nr Zwart Uitslag Datum
1 Mark Beijen 64   Bye  
2 Jungmin Lee 63   Bye  
3 Arrian Rutten 62   Bye  
4 Michael Fung 61   Bye  
5 Maarten van Doorn 60   Bye  
6 Wil Sparreboom 59   Bye  
7 Jungbin Lee 58   Bye  
8 Joaquin aarts 57   Bye  
9 Jeffrey Ouwersloot 56   Bye  
10 Aernout Markus 55   Bye  
11 Arend Bongers 54   Bye  
12 Paul Dekker 53   Bye  
13 Harmen van de Werken 52   Bye  
14 Nathanael Spaan 51   Bye  
15 Bas Muntslag 50   Bye  
16 Brian van Kanten 49   Bye  
17 Wouter Scheffer 48   Bye  
18 Shakir Salih 47   Bye  
19 Arjen Klop 46   Bye  
20 Philip Westerduin 45   Bye  
21 Leo Veth 44   Bye  
22 Bob Hoos 43   Bye  
23 Ed van Doorn 42   Bye  
24 Maxim le Clercq 41   Bye  
25 Paul Batenburg 40   Bye  
26 Paul Tromp 39   Bye  
27 Herman Keetbaas 38   Bye  
28 Wijnand Dobbinga 37   Bye  
36 Lucas Gortemaker 29 Joost van Rosmalen ˝-˝ 25-1 Lucas w.n.v.
35 Herman van Malde 30   Bye   Evert trekt zich terug
31 Bahman Radfar 34   Bye   Jason trekt zich terug
32 Zoran Ristanovic 33 Bent Blokland 1-0 25-1
Ronde 2
Nr Wit Nr Zwart Uitslag Datum
32 Zoran Ristanovic 1 Mark Beijen 0-1 22-2
2 Jungmin Lee 31 Bahman Radfar     Jungmin verhinderd
3 Arrian Rutten 35 Herman van Malde 0-1 22-2
4 Michael Fung 36 Lucas Gortemaker 0-1 22-2
5 Maarten van Doorn 28 Wijnand Dobbinga  ˝-˝ 22-2 Maarten w.n.v.
27 Herman Keetbaas 6 Wil Sparreboom 0-1 22-2  
7 Jungbin Lee 26 Paul Tromp     Jungbin verhinderd
25 Paul Batenburg 8 Joaquin Aarts 1-0 22-2  
24 Maxim le Clercq 9 Jeffrey Ouwersloot 1-0 25-1  
23 Ed van Doorn 10 Aernout Markus 0-1 22-2  
11 Arend Bongers 22 Bob Hoos 1-0R 22-2 Bob niet opgekomen
21 Leo Veth 12 Paul Dekker 0-1 22-2  
13 Harmen van de werken 20   bye   Philip trekt zich terug
14 Nathanael Spaan 19 Arjen Klop     Arjen verhinderd
15 Bas Muntslag 18 Shakir Salih 1-0 8-2  
17 Wouter Scheffer 16 Brian van Kanten ˝-˝ 22-2 Wouter w.n.v.
Ronde 3
Nr Wit   Zwart Uitslag Datum
17 Wouter Scheffer 1 Mark Beijen 0-1 22-3
15 Bas Muntslag 31 Bahman Radfar 1-0 22-3
35 Herman van Malde 14 Nathanael Spaan 0-1 22-3
36 Lucas Gortemaker 13 Harmen van de Werken 0-1 22-3
5 Maarten van Doorn 12 Paul Dekker     Maarten trekt zich terug
6 Wil Sparreboom 11 Arend Bongers 1-0 22-3
26 Paul Tromp 10 Aernout Markus 0-1 5-4
25 Paul Batenburg 24 Maxim le Clercq 1-0 22-3
Kwartfinale
Nr Wit   Zwart Uitslag Datum
25 Paul Batenburg 1 Mark Beijen 1-0 12-4
10 Aernout Markus 15 Bas Muntslag 1-0 3-5
14 Nathanael Spaan 6 Wil Sparreboom ˝-˝ 19-4 Nathanaël w.n.v.
13 Harmen van de Werken 12 Paul Dekker 0-1 26-4
Halve Finale
Nr “Wit”   “Zwart” Uitslag Datum
14 Nathanael Spaan 10 Aernout Markus   31-5
12 Paul Dekker 25 Paul Batenburg   31-5
Finale
Nr “Wit”   “Zwart” Uitslag Datum
1         21-6